Artykuły dotyczące Twojego biznesu

Rozwiązania ERP - poznaj fakty i mity

Efektywne zarządzanie to warunek sukcesu każdego przedsiębiorstwa. To właśnie dzięki niemu możliwe jest wykorzystanie zgromadzonego potencjału, a także obniżenie kosztów do akceptowalnego poziomu. Pomóc w tym może system ERP, stanowiący wsparcie dla przedsiębiorców w różnych branżach.

Czytaj więcej

Systemy ERP - w jakich sektorach się sprawdzą?

ERP to innowacyjny system, który może być z powodzeniem wykorzystywany w przedsiębiorstwach, działających w różnych sektorach sprzedaży towarów i usług. To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie funkcjonowanie firmy uzależnione jest od wsparcia informatycznego. ERP jest jednym z najbardziej uniwersalnych, a zarazem elastycznych narzędzi. Może on pracować na wybranych obszarach, wspierając rozwój przedsiębiorstwa w wielu zakresach jednocześnie.

Czytaj więcej

CRM czy ERP - który z nich wybrać?

Współczesny rozwój wiedzy i nauki przynosi innowacyjne rozwiązania w wielu dziedzinach życia, również w nowoczesnych technologiach. Do takich z pewnością należą systemy ERP i CRM. To dzięki nim możliwe jest efektywne zarządzanie różnorodnymi procesami, które związane są z codziennym funkcjonowaniem różnego rodzaju przedsiębiorstw. Ich właściciele stoją przed trudnym zadaniem, polegającym na dokonaniu wyboru, odzwierciedlającego realne potrzeby firmy. By podjąć właściwą decyzję, warto zapoznać się z różnicami pomiędzy CRM i ERP oraz głównymi cechami charakterystycznymi obu tych systemów.

Czytaj więcej