Skip to main content

Artykuły dotyczące Twojego biznesu

Rozwiązania ERP - poznaj fakty i mity

Dodaj komentarz

Efektywne zarządzanie to warunek sukcesu każdego przedsiębiorstwa. To właśnie dzięki niemu możliwe jest wykorzystanie zgromadzonego potencjału, a także obniżenie kosztów do akceptowalnego poziomu. Pomóc w tym może system ERP, stanowiący wsparcie dla przedsiębiorców w różnych branżach.

Czytaj więcej

Systemy ERP - w jakich sektorach się sprawdzą?

Dodaj komentarz

ERP to innowacyjny system, który może być z powodzeniem wykorzystywany w przedsiębiorstwach, działających w różnych sektorach sprzedaży towarów i usług. To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie funkcjonowanie firmy uzależnione jest od wsparcia informatycznego. ERP jest jednym z najbardziej uniwersalnych, a zarazem elastycznych narzędzi. Może on pracować na wybranych obszarach, wspierając rozwój przedsiębiorstwa w wielu zakresach jednocześnie.

Czytaj więcej

CRM czy ERP - który z nich wybrać?

Dodaj komentarz

Współczesny rozwój wiedzy i nauki przynosi innowacyjne rozwiązania w wielu dziedzinach życia, również w nowoczesnych technologiach. Do takich z pewnością należą systemy ERP i CRM. To dzięki nim możliwe jest efektywne zarządzanie różnorodnymi procesami, które związane są z codziennym funkcjonowaniem różnego rodzaju przedsiębiorstw. Ich właściciele stoją przed trudnym zadaniem, polegającym na dokonaniu wyboru, odzwierciedlającego realne potrzeby firmy. By podjąć właściwą decyzję, warto zapoznać się z różnicami pomiędzy CRM i ERP oraz głównymi cechami charakterystycznymi obu tych systemów.

Czytaj więcej

6 oznak, że Twoja firma potrzebuje systemu ERP

Dodaj komentarz

Czy uzgadnianie transakcji finansowych na koniec miesiąca zajmuje Twojej firmie więcej czasu niż powinno? Czy przy prognozowaniu sprzedaży polegasz na domysłach zamiast na twardych faktach i liczbach? Czy odczuwasz spadek wskaźnika zadowolenia klientów? Jeśli tak, są to wyraźne znaki, że Twoje przedsiębiorstwo jest w potrzebie posiadania skutecznego systemu ERP.

Czytaj więcej

Porównanie systemów ERP

Dodaj komentarz

Nie da się ukryć, że wdrażanie systemów ERP daje firmie nowe możliwości. Pozwala także uwolnić długo skrywany potencjał, a także wzbić się na wyżyny własnych możliwości. Ciężko zdecydować, który z systemów ERP będzie dla nas i naszej firmy najlepszy. W związku z tym, porównajmy pięć najpopularniejszych oprogramowań.

Czytaj więcej

System ERP, czyli serce przedsiębiorstwa

Dodaj komentarz

Właściciele przedsiębiorstw nieustannie poszukują sposobów na optymalizację czasu pracy, zwiększenie efektywności i wydajności. Najlepsze produkty wspomagające pracę, cechują się wysoką elastycznością, przez co rozwiązują problemy i uwypuklają zalety obsługiwanych przez siebie firm. Z szeregu wachlarza dostępnych na rynku produktów, na pierwszy plan wybijają się systemy ERP. Czym są i co czyni je wyjątkowymi?

Czytaj więcej