Ranking systemów ERP

System ERP ODL

System ERP-ODL jest doskonałym rozwiązaniem dla sieci handlowych firm, które posiadają od kilku do kilkuset oddziałów. Oprogramowanie ODL odznacza się ergonomicznym i intuicyjnym oknem POS, które pozwala handlowcom skupić się na jakości obsługi klienta. Centralna baza danych oraz funkcje administracyjne modułu handlowego umożliwiają kontrolowanie przepływu towarów i realizacji polityki handlowej w formule centrum dowodzenia dla całego łańcucha oddziałów.

Czytaj więcej

Unit4 TETA ERP

Unit4 Polska jest dostawcą systemów ERP, który działa na polskim rynku od wielu lat. Dzięki temu posiada również niesamowicie dużą wiedzę w zakresie wdrażania takich rozwiązań. Na swoim koncie posiada wiele pozytywnych opinii, a tym samym zadowolonych klientów. Unit4 TETA ERP to jest nowoczesnym systemem klasy ERP, który ma zadanie maksymalizację automatyzacji bieżącej pracy podczas jednoczesnego zwiększenia efektywności całej firmy. Posiada mnóstwo różnych możliwości. Dzięki temu efekt końcowy przekazywany klientowi jest spersonalizowany i dostosowany do jego potrzeb. Unit4 TETA ERP posiada w swej ofercie rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Za sprawą elastycznej struktury może dostosować się do dowolnej struktury organizacyjnej bez względu na jej specjalizację.

Czytaj więcej

SAP ERP

System SAP ERP to kluczowe wsparcie dla zarządzania przedsiębiorstwem. Jego znaczenie jest porównywalne do znaczenia układu nerwowego. Za jego pośrednictwem można uzyskać kompletne i wiarygodne informacje, usprawniając i automatyzując procesy biznesowe. Dzięki temu użytkownicy SAP ERP podnoszą swoją wydajność, a wyniki firmy ulegają poprawie. Poszczególne funkcje SAP ERP integrują się ze sobą, co umożliwia uniknięcie wykonywania takich samych czynności, np. wprowadzania danych klienta.

Czytaj więcej

Comarch

Jeden z nielicznych systemów, które mogą przydać się jednoosobowym firmom. Comarch posiada w swojej ofercie rozwiązania przeznaczone dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i branży. System ERP jest dostępny zarówno w chmurze, jak i w aplikacjach mobilnych. Oferuje bardzo dużo rozwiązań, które można dobrać do swoich potrzeb. Klienci mogą wybierać między Comarch ERP Altum, Optima, XL lub XT. Poszczególne rozwiązania różnią się dostępnymi modułami i funkcjami.

Czytaj więcej

Prolan

Oferuje kilka systemów klasy ERP. Dzięki temu umożliwia zarządzanie procesami zachodzącymi w firmach usługowych, a także w produkcji i handlu. Prolan posiada wysokospecjalistyczne ERP, które przeznaczone jest dla ściśle określonej grupy odbiorców. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały odpowiednie dostosowanie do różnorodnych wymagań danej specjalizacji.

Czytaj więcej