Skip to main content

Ranking systemów ERP w 2024r.

System ERP ODL

Dodaj komentarz

System ERP-ODL jest doskonałym rozwiązaniem dla sieci handlowych firm, które posiadają od kilku do kilkuset oddziałów. Oprogramowanie ODL odznacza się ergonomicznym i intuicyjnym oknem POS, które pozwala handlowcom skupić się na jakości obsługi klienta. Centralna baza danych oraz funkcje administracyjne modułu handlowego umożliwiają kontrolowanie przepływu towarów i realizacji polityki handlowej w formule centrum dowodzenia dla całego łańcucha oddziałów.

featured

Czytaj więcej

Unit4 TETA ERP

Dodaj komentarz

Unit4 Polska jest dostawcą systemów ERP, który działa na polskim rynku od wielu lat. Dzięki temu posiada również niesamowicie dużą wiedzę w zakresie wdrażania takich rozwiązań. Na swoim koncie posiada wiele pozytywnych opinii, a tym samym zadowolonych klientów. 

Czytaj więcej

SAP ERP

Dodaj komentarz

System SAP ERP to kluczowe wsparcie dla zarządzania przedsiębiorstwem. Jego znaczenie jest porównywalne do znaczenia układu nerwowego. Za jego pośrednictwem można uzyskać kompletne i wiarygodne informacje, usprawniając i automatyzując procesy biznesowe. Dzięki temu użytkownicy SAP ERP podnoszą swoją wydajność, a wyniki firmy ulegają poprawie. Poszczególne funkcje SAP ERP integrują się ze sobą, co umożliwia uniknięcie wykonywania takich samych czynności, np. wprowadzania danych klienta.

Czytaj więcej

Comarch

Dodaj komentarz

Comarch to jeden z największych polskich dostawców oferujących systemy ERP sprawdzające się zarówno w przypadku dużych przedsiębiorstw, jak i firm jednoosobowych. Klienci marki mogą wybierać między systemami Comarch ERP Optima, XL oraz XT.

Czytaj więcej

Prolan

Dodaj komentarz

Prolan oferuje kilka systemów klasy ERP, umożliwiających zarządzanie procesami w firmach usługowych, produkcyjnych i handlowych. Specjalistyczne ERP firmy Prolan są dostosowane do potrzeb określonych branż, takich jak rolnictwo, ogrodnictwo i przemysł mleczarski. Dzięki wysokiemu poziomowi specjalizacji systemy te zapewniają optymalne dostosowanie do wymagań danej działalności. Oferuje także ogólny system ERP, jednak jego działalność wykazuje silną specjalizację.

Czytaj więcej

Microsoft Dynamics NAV 2016

Dodaj komentarz

Rozbudowana sieć systemów ERP oferuje wsparcie w zarządzaniu magazynem, finansach, sprzedaży, a nawet marketingu. Przekazuje także rozwiązania CRM. System zaproponowany przez Microsoft umożliwia wprowadzanie wielu modyfikacji i dostosowanie funkcjonalności zgodnie z potrzebami firmy.

Czytaj więcej

Sage Symphony ERP

Dodaj komentarz

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów informatycznych. Użytkownicy Sage Symfonia ERP doceniają jego przyjazny dla użytkownika interfejs. Jako wady wskazują głównie starzenie się niektórych systemów. Największą zaletą jest to, że za niewielkie pieniądze można skorzystać z nowocześniejszej technologii.

Czytaj więcej

Streamsoft

Dodaj komentarz

Posiada w swojej ofercie dwa systemy ERP: Streamsoft Prestiż i Streamsoft Verto. Pierwsza wyposażona jest w moduły, które sprawiają że zarządzanie produkcją staje się łatwiejsze. Powoduje to, że najczęściej wybierana jest przez firmy produkcyjne. Jednak dostawca oprogramowania zapewnia, że system jest na tyle elastyczny, że będzie odnosić sukcesy również w innych branżach.

Czytaj więcej

Impuls EVO

Dodaj komentarz

Impuls EVO to zaawansowany system ERP firmy BPSC, zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach nowoczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Jest częścią międzynarodowej grupy Forterro, co zapewnia dostęp do globalnych innowacji i najlepszych praktyk w branży oprogramowania.

Czytaj więcej

Sente S4

Dodaj komentarz

To niezwykle rozbudowany system, który obejmuje zarówno CRM, jak i ERP. Na polskim rynku pojawił się już lata temu. Przeznaczony jest dla średnich i dużych firm. Umożliwia obsługę kilku procesów operacyjnych w jednolitym środowisku. Autorzy tego narzędzia zapewniają, że wspomoże rozwój firmy dzięki zwiększeniu efektywności poszczególnych procesów.

Czytaj więcej

enova365

Dodaj komentarz

System enova365 to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do zarządzania, automatyzacji i cyfryzacji procesów w firmie. Łączy wszystkie procesy w firmie takie jak: księgowość, procesy handlowe czy produkcję. System maksymalnie utrudnia popełnianie błędów przez pracowników.

Czytaj więcej