Skip to main content

Ranking systemów ERP w 2024r.

Unit4 TETA ERP

Gwiazdki

Ocena systemu ERP:: 98.42% - 31 votes

98%

Dodaj komentarz

Unit4 Polska jest dostawcą systemów ERP, który działa na polskim rynku od wielu lat. Dzięki temu posiada również niesamowicie dużą wiedzę w zakresie wdrażania takich rozwiązań. Na swoim koncie posiada wiele pozytywnych opinii, a tym samym zadowolonych klientów. 

Poznaj system ERP - Unit4 Teta

Unit4 TETA ERP jest nowoczesnym systemem klasy ERP, który ma zadanie maksymalizację automatyzacji bieżącej pracy podczas jednoczesnego zwiększenia efektywności całej firmy. Posiada mnóstwo różnych możliwości. Dzięki temu efekt końcowy przekazywany klientowi jest spersonalizowany i dostosowany do jego potrzeb. Unit4 TETA ERP posiada w swej ofercie rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Za sprawą elastycznej struktury może dostosować się do dowolnej struktury organizacyjnej bez względu na jej specjalizację.

 
 

Kiedy zastosować oprogramowanie ERP?

Zastosowanie systemu ERP będzie najtrafniejsze dla średnich i dużych firm. Narzędzie potrafi obsłużyć wiele języków i walut. Może pracować równocześnie z różnymi jednostkami miary. Sprawnie obsługuje złożone organizacje, struktury międzywydziałowe i rozproszone. 

 Wyróżniamy takie sektory jak:

  • usługi
  • produkcja
  • handel i dystrybucja
  • edukacja i sektor publiczny

Co ciekawe, system oferuje również predefiniowane diagramy workflow, które służą do uproszczenia przepływu pracy. Można je uruchomić automatycznie, wysyłając wiadomość e-mail lub sms oraz poprzez rejestracje określonych zdarzeń w bazie danych.

Pakiet Unit4 TETA ERP można także wzbogacić o platformę internetową Unit4 TETA. Umożliwia to uzyskanie nieograniczonego dostępu do procesów biznesowych w dowolnym miejscu i czasie. 

 

Unit4 Polska sp. z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 7A
53-332 Wrocław

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.