Skip to main content

Ranking systemów ERP w 2024r.

System ERP ODL

Gwiazdki

Ocena systemu ERP:: 95% - 45 votes

95%

Bardzo intuicyjny system ERP, z możliwością doboru odpowiednich modułów.

Dodaj komentarz

System ERP-ODL jest doskonałym rozwiązaniem dla sieci handlowych firm, które posiadają od kilku do kilkuset oddziałów. Oprogramowanie ODL odznacza się ergonomicznym i intuicyjnym oknem POS, które pozwala handlowcom skupić się na jakości obsługi klienta. Centralna baza danych oraz funkcje administracyjne modułu handlowego umożliwiają kontrolowanie przepływu towarów i realizacji polityki handlowej w formule centrum dowodzenia dla całego łańcucha oddziałów.

systemy erp odl

Poznaj firmę ODL

ODL Sp. z.o.o to polska firma z 28-letnim doświadczeniem, której przyświeca myśl tworzenia Oprogramowania Dla Ludzi. Informatyzacja może przynieść realne korzyści m.in. w obniżeniu kosztów operacyjnych, dzięki czemu może zwiększyć się jakość obsługi klienta. Wsparcie informatyczne pozwala ludziom zająć się ważniejszymi aspektami, które będą nieść za sobą korzyści firmie.

Proponowany system ERP przez firmę ODL cechuje się:

  • ergonomią użytkowania,
  • stabilnością i niezawodnością,
  • łatwością integracji z popularnymi rozwiązaniami dla e-commerce,
  • elastycznością w dostosowaniu do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Jego podstawowym zadaniem jest wspomaganie zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki oprogramowaniu ERP-ODL wszystkie oddziały firmy będą działać na podstawie jednego, sprawnego centrum dowodzenia dla całej sieci. Wspomaga to sprzedaż i obsługę klienta, natomiast automatyzacja systemu pozwoli skupić się na bardziej wartościowych czynnościach.

Czym wyróżnia się system ERP od ODL?

System ERP od ODL wyróżnia się zaawansowanymi narzędziami analitycznymi, które umożliwiają głęboką analizę danych sprzedażowych i operacyjnych. Dzięki temu, menedżerowie i decydenci mogą w czasie rzeczywistym otrzymywać cenne wskazówki dotyczące optymalizacji procesów, identyfikacji trendów rynkowych oraz prognozowania przyszłych wyników. Narzędzia te wspierają również podejmowanie strategicznych decyzji, co przekłada się na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku. Integracja z systemami Business Intelligence pozwala na tworzenie zaawansowanych raportów i dashboardów, co jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem w dynamicznym środowisku biznesowym.

Systemy ERP pozwalają na kontrolę przepływu towarów, planowanie zakupy i zatowarowanie sieci sprzedaży. W przypadku dużych firm często przydaje się również moduł CRM. Dla zaciekawionych tematem różnic informacje znajdują się tutaj: System ERP - czym jest, jak wybrać i ile kosztuje wdrożenie?

 Jak działa system ERP firmy ODL?

Przy projekcie systemu ERP-ODL zadbano o to, aby był on otwarty i posiadał rozbudowane API, co wpływa pozytywnie na integrację z innymi rozwiązaniami bez konieczności rezygnacji z automatyzacji.

Poza wspomnianymi firmami z wieloma torami działania, system sprawdzi się również na przy zarządzaniu magazynem, a także jest doceniony przez firmy handlowe prowadzące sprzedaż hurtową poprzez sieć oddziałów. Podsumowując, system ERP zajmuje się organizacją i automatyzacją procesów w Twojej firmie.

Firma ODL wie, jak ważne jest bezpieczeństwo danych, stąd też system ERP-ODL wykorzystuje komercyjne rozwiązania bazodanowe oraz synchronizacyjne, opracowane przez firmę Sybase. System proponuje również opcję pracy w trybie offline, dzięki czemu proces sprzedaży nie zostanie przerwany pomimo braku dostępu do internetu.

ODL Sp. z o.o. System ERP

ul. Cokołowa 41
01-384 Warszawa

featured

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.