Ranking systemów ERP

System ERP ODL

Gwiazdki

Ocena systemu ERP:: 99.32% - 32 votes

99%

Bardzo intuicyjny system ERP, z możliwością doboru odpowiednich modułów.

System ERP-ODL jest doskonałym rozwiązaniem dla sieci handlowych firm, które posiadają od kilku do kilkuset oddziałów. Oprogramowanie ODL odznacza się ergonomicznym i intuicyjnym oknem POS, które pozwala handlowcom skupić się na jakości obsługi klienta. Centralna baza danych oraz funkcje administracyjne modułu handlowego umożliwiają kontrolowanie przepływu towarów i realizacji polityki handlowej w formule centrum dowodzenia dla całego łańcucha oddziałów.

Proponowany system ERP przez firmę ODL wyróżnia się ergonomią użytkowania, stabilnością i niezawodnością, łatwością integracji z popularnymi rozwiązaniami dla e-commerce oraz elastycznością w dostosowaniu do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Jego podstawowym zadaniem jest wspomaganie zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki oprogramowaniu ERP-ODL wszystkie oddziały firmy będą działać na podstawie jednego, sprawnego centrum dowodzenia dla całej sieci. Wspomaga to sprzedaż i obsługę klienta, natomiast automatyzacja systemu pozwoli skupić się na bardziej wartościowych czynnościach.

Systemy ERP pozwalają na kontrolę przepływu towarów, planowanie zakupy i zatowarowanie sieci sprzedaży. W przypadku dużych firm często przydaje się również moduł CRM. Dla zaciekawionych tematem różnic, informacje znajdują się tutaj: System ERP - czym różni się od CRM?

Przy projekcie systemu ERP-ODL zadbano o to, aby był on otwarty i posiadał rozbudowane API, co wpływa pozytywnie na integrację z innymi rozwiązaniami bez konieczności rezygnacji z automatyzacji.

Poza wspomnianymi firmami z wieloma torami działania, system sprawdzi się również na przy zarządzaniu magazynem, a także jest doceniony przez firmy handlowe prowadzące sprzedaż hurtową poprzez sieć oddziałów. Podsumowując system ERP zajmuje się organizacją i automatyzacją procesów w Twojej firmie.

Firma ODL wie, jak ważnie jest bezpieczeństwo danych, stąd też system ERP-ODL wykorzystuje komercyjne rozwiązania bazodanowe oraz synchronizacyjne, opracowane przez firmę Sybase. System proponuje również opcję pracy w trybie offline, dzięki czemu proces sprzedaży nie zostanie przerwany pomimo braku dostępu do internetu.


ODL Oprogramowanie Dla Firm - System ERP dla biznesu

ODL Sp. z.o.o to polska firma z 28-letnim doświadczeniem, której przyświeca myśl tworzenia Oprogramowania Dla Ludzi. Informatyzacja może przynieść realne korzyści m.in. w obniżeniu kosztów operacyjnych, dzięki czemu może zwiększyć się jakość obsługi klienta. Wsparcie informatyczne pozwala ludziom zająć się ważniejszymi aspektami, które będą nieść za sobą korzyści firmie.