Skip to main content

Ranking systemów ERP w 2024r.

enova365

Gwiazdki

Ocena systemu ERP:: 86.96% - 30 votes

87%

Dodaj komentarz

System enova365 to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do zarządzania, automatyzacji i cyfryzacji procesów w firmie. Łączy wszystkie procesy w firmie takie jak: księgowość, procesy handlowe czy produkcję. System maksymalnie utrudnia popełnianie błędów przez pracowników.

enova365 dostosowuje się do wielkości danego biznesu. Z tego systemu ERP korzysta już ponad 18 000 przedsiębiorstw - średnie i duże firmy, nowoczesne biura rachunkowe i dynamicznie rosnące firmy. Każdy użytkownik może wybrać tylko te obszary systemu, których potrzebuje firma, dział czy pracownicy. Wraz z rosnącymi potrzebami enova365 jest rozbudowywana o kolejne obszary działania.

System do zarządzania firmą jest dostępny w dwóch wariantach: na własność oraz w chmurze. Firma może zarówno kupić oprogramowanie na własność, jak i zdecydować się na jego wynajem w chmurze.

enova365 została stworzona do elastycznego modelu pracy, w tym do pracy zdalnej. Pracownicy mogą korzystać z programu w wersji okienkowej, przez przeglądarkę oraz aplikację mobilną. Jednymi z najciekawszych opcji, które umożliwia ten system są rozwiązania do samoobsługi pracowniczej czy elektroniczny obieg dokumentów. Oprócz tego oprogramowanie dla firm zawiera udogodnienia związane z prowadzeniem projektów, ewidencją czasu pracy, ale też komunikacją zespołu.

Soneta
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
Tel: 12 349 28 00

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.