Skip to main content

Ranking systemów ERP w 2024r.

Comarch

Gwiazdki

Ocena systemu ERP:: 92.49% - 26 votes

92%

Dodaj komentarz

Comarch to jeden z największych polskich dostawców oferujących systemy ERP sprawdzające się zarówno w przypadku dużych przedsiębiorstw, jak i firm jednoosobowych. Klienci marki mogą wybierać między systemami Comarch ERP Optima, XL oraz XT.

Poznaj firmę Comarch

Comarch to polski twórca innowacyjnych rozwiązań oraz systemów informatycznych działający na rynku już od ponad 30 lat. W tej chwili firma działa już na 5 kontynentach, w ponad 100 krajach, pomagając klientom osiągać większą rentowność oraz czerpać zyski z nowoczesnych technologii dopasowanych do potrzeb każdego biznesu. Comarch realizuje również projekty dla największych krajowych oraz światowych marek.

Co daje Comarch ERP Optima?

Największą popularnością wśród produktów oferowanych przez Comarch cieszy się system Comarch ERP Optima, z którego skorzystało już ponad 75 000 polskich firm! System ten dostępny jest zarówno w modelu stacjonarnym, jak i w chmurze, co pozwala zadbać kompleksowo o wszelkie procesy w firmie przez Internet.

Comarch ERP Optima to:

  • bezpieczeństwo danych,
  • stała opieka konsultantów,
  • niska miesięczna opłata abonamentowa,
  • brak kosztów wdrożenia,
  • niskie wymagania sprzętowe.

Dlaczego warto wybrać ERP od Comarch?

Szeroki wybór programów oferowanych przez Comarch pozwala zadbać o pełną optymalizację procesów firmowych, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa:

  • Comarch ERP XT – małe i miko firmy,
  • Comarch ERP Optima — małe i średnie firmy,
  • Comarch ERP XL – duże firmy.

Każdy z tych produktów dostosowanych jest do potrzeb danej firmy, tak by jak najlepiej wspierać księgowość, finanse, produkcję, magazyn i wiele innych działów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy.

Comarch S.A. - Główna Siedziba

al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
Tel.: 12 646 10 00 
www.comarch.pl

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.